اخبار


صفحه اصلی> درباره ما > اخبار

اپیدمی جنگ رایج

زمان: 2022-04-13 بازدید : 20

Aآنتی ویروس و ضد آنفولانزا؟ بیایید در مورد سرباز پیشگیری از بیماری همه گیر پنهان صحبت کنیم

زندگی - کلروژنیک اسید!

پیشگیری و کنترل اپیدمی نباید آرام باشد!

از اواخر سال 2019 تاکنون، به دلیل شیوع ذات الریه COVID-19، انواع ماسک ها فروخته شد، سپس الکل و ضدعفونی کننده کلر به فروش رفت. به عنوان مثال، ده مایل و هشت شهرستان شروع به بستن راه های خود کرده اند، رادیو دهیاری به همه گفته است که بیرون نروید و انواع بنرهای هسته سخت مردم را به گریه و خنده وا می دارد.

در این مورد، باید به یک اولانگ بزرگ در آن زمان اشاره کنم: ترامپ گفت نوشیدن مواد ضدعفونی کننده می تواند ویروس را از بین ببرد، اما آمریکایی ها واقعاً آن را باور کردند؟! مریلند تنها در یک روز بیش از 100 تماس برای آب ضدعفونی کننده برای از بین بردن COVID-19 دریافت کرد. نیویورک بیش از دو برابر تعداد تماس ها برای ضد عفونی کننده ضد عفونی کننده دریافت کرده است. خوب، آیا آمریکایی‌های قدیم سرشان روشن نیست؟

ابتدا الکل را بپوشانید و بعداً شنیدم که Shuanghuanglian می تواند ویروس را مهار کند، بنابراین مایع خوراکی Shuanghuanglian نیز موجود نبود. در آن زمان، روی ویترین بسیاری از داروخانه‌ها و بیمارستان‌ها نوشته شده بود: «شوانگوانگلیان فروخته شده است».

 

پنومونی کروناویروس جدید در نقش خود در درمان پنومونی جدید طوقه اغراق آمیز است، اما نمی توان انکار کرد که دارای دو برس برای ویروس است. ترکیبات Shuanghuanglian پیچ امین الدوله، Scutellaria baicalensis و Forsythia suspensa است. پس از اینکه Shuanghuanglian تمام شد، بسیاری از مردم شروع به خرید پیچ ​​امین الدوله کردند. پیچ امین الدوله چه تأثیری بر ذات الریه COVID-19 داشت؟ امروز به معرفی کارشناس کوچک آنتی ویروس لوکه می پردازیم!

 

 

01 خود معرفی اسید کلروژنیک

 

شیائوکه: کلید را نفروشید. اسید کلروژنیک، بیا

خودتان را معرفی کنید!

اسید کلروژنیک: سلام به همه. نام من اسید کلروژنیک و نام انگلیسی من اسید کلروژنیک است. فرمول شیمیایی من c16h18o9 و وزن مولکولی آن 354.30 است. من می توانم از برگ های Eucommia ulmoides، پیچ امین الدوله، دانه های قهوه سبز، استویا و سایر گیاهان استخراج کنم. نقش من ضد باکتری و ضد التهاب است که به طور گسترده در داروها، محصولات بهداشتی و لوازم آرایشی استفاده می شود. من مزایای زیادی دارم. بعد، اجازه دهید آن را به طور کامل به شما معرفی کنم!

 

 

02 منابع مختلف گیاهی تفاوت های اصلی اسید کلروژنیک

 

توزیع من بسیار گسترده است، از دو لپه های بالاتر تا سرخس های پایین تر. این گیاه عمدتاً در گیاهانی مانند پیچ ​​امین الدوله، اکومیا، کامپوزیتا و روزاسه وجود دارد (چندین گیاه با محتوای بیشتر: Eucommia ulmoides، دانه‌های قهوه سبز، پیچ امین الدوله و استویا). علاوه بر این، میوه ها و سبزیجاتی که روزانه می خوریم نیز حاوی مقادیر کمی اسید کلروژنیک هستند، مانند سیب زمینی، کلم قرمز، هویج، بادمجان، کلم، کاهوی کهنه، اسفناج و غیره.

البته من هم مشخصات بسیار متفاوتی دارم و گاهی ممکن است نتوانید آنها را تشخیص دهید. با این حال، فقط باید این موارد را به خاطر بسپارید: محتویات مختلف اسید کلروژنیک تفاوت های آشکاری در رنگ و حلالیت در آب دارند. به عنوان مثال، محتوای کم Eucommia ulmoides کلروژنیک اسید به طور کلی رنگ تیره و حلالیت آب ضعیفی دارد.

پیچ امین الدوله دارای محتوای کم است کلروژنیک اسید، حلالیت خوب در آب و رنگ زرد؛ کلروژنیک اسید حاصل از دانه های قهوه سبز مخلوطی است. ما به طور کلی محتوای اسید کل را محاسبه می کنیم و مشخصات اصلی بازار 50٪ از کل اسید است. استویا کلروژنیک اسید معمولاً حدود 10٪ است که عمدتاً برای افزودن خوراک و مخلوط کردن استفاده می شود. علاوه بر این، استویا کلروژنیک اسید یک ویژگی دیگر متفاوت از گیاهان دیگر دارد کلروژنیک اسید، یعنی طعمش شیرین است!

در حال حاضر، محتوای بالای کلروژنیک اسید موجود در بازار عمدتاً از برگهای Eucommia ulmoides است که به حلالیت خوب در آب و رنگ پودر سفید نیاز دارد.

 

03 قاتل ویروس بدون احساس

 

بوی مخفی اسید کلروژنیک

عشق و نفرت بین من و ویروس در آن سال ها

من (کلروژنیک اسید) کاربردهای مهمی در کلینیک مدرن دارد. این یک جزء موثر ضد باکتری و ضد ویروسی است. و می تواند توسط پروتئین در بدن غیرفعال شود، بنابراین می توانم در انواع آماده سازی های موجود در بازار از جمله داروهای خوراکی و داروهای تزریقی دیده شوم..

 

من می توانم به طور قابل توجهی بسیاری از انواع باکتری های بیماری زا مانند اشریشیا کلی، شیگلا سونئی، استافیلوکوکوس اورئوس، استرپتوکوک همولیتیک، شیگلا دیسانتریا، تیفوئید، پنوموکوک، میکروکوک گارسینیا و لژیونلا را مهار و از بین ببرم. مکانیسم ضد باکتریایی آن به مهار غیر رقابتی آریلامین استیل ترانسفراز (NAT) در باکتری ها مربوط می شود.

 

نه تنها این، من همچنین دارای آنتی اکسیدان قوی، ضد التهاب، بهبود ایمنی (افزایش ارزش افزوده سلول های ایمنی مانند ماکروفاژها و لنفوسیت ها) و محافظت از کبد و کیسه صفرا هستم.

 

در تاریخ طولانی چین، اگرچه من خیلی وقت پیش نامی نداشتم، پیچ امین الدوله بسیار معروف است. پیچ امین الدوله سابقه دارویی طولانی دارد. از 3000 سال پیش، اجداد ما شروع به استفاده از آن برای پیشگیری و درمان بیماری ها کردند. در اینجا یک داستان کوتاه است:

گفته می شود زمانی که کو یوان از طریق ژوپو، هونان تبعید شد، به طاعون مبتلا شد و نمی توانست غش کند. بعداً مردم کوهستان پیچ امین الدوله چیده و با سوپ سرخ شده می ریختند. کو یوان در کمتر از نیم ساعت از خواب بیدار شد.

 

در ژوپو هنوز هم می گویند: "در خانه دو گلدان پیچ امین الدوله وجود دارد. از تابستان سوزان نترسید. پری گل صد تومانی زمانی گرمازدگی گرفت و پری گل طلایی او را درمان کرد." ترانه های عامیانه. مشاهده می شود که پیشینیان خردمند باستانی ما قبلاً سم زدایی از پیچ امین الدوله را تشخیص داده اند. با این حال، یکی از مواد فعال اصلی در پیچ امین الدوله من هستم - کلروژنیک اسید!

 

 

04 اثر کمکی در برابر آنفولانزا و ویروس

 

من (اسید Lv Yuan) نمی‌توانم کروناویروس جدید را درمان کنم، اما هنوز مقداری درمان کمکی برای کروناویروس جدید دارم. اگرچه عملکرد ضد ویروسی من هدفمند نیست، اما من دارای اثرات ضد ویروسی، باکتریواستاتیک، آنتی اکسیدانی و تقویت کننده ایمنی با طیف گسترده هستم.

 

من در برابر انواع قارچ های بیماری زا گیاهی فعالیت ضد قارچی دارم و پتانسیل قارچ کش های بیولوژیکی را دارم. مکانیسم کنترل رشد قارچ‌های بیماری‌زای گیاهی مختلف از طریق مهار غشای اولیه اسپورهای قارچی است. علاوه بر این، من همچنین یک اثر مهاری قوی بر روی انواع باکتری های بیماری زا مانند استرپتوکوک همولیتیک، استافیلوکوکوس اورئوس و ویروس های بیماری زا عفونت دستگاه تنفسی فوقانی دارم.

 

ضد باکتری و ضد التهاب

پس مثلا الان ذات الریه معمولی حتی سرفه تا زمانی که عفونت باکتریایی یا ترکیبی باکتریایی در نظر گرفته بشه از من استفاده میشه! درست مانند برخی از گرانول های Banlangen، گرانول های پیچ امین الدوله و مایع خوراکی ضد ویروسی که معمولاً می نوشیم، آنها اثرات درمانی پیشگیرانه و کمکی خاصی بر بیماری های ویروسی دارند.

 

 

05 سایر عملکردهای اسید کلروژنیک

 

1 غذا

I (کلروژنیک اسید) نیز یک آنتی اکسیدان فنولی جدید و کارآمد است. اگر مقدار کمی اسید کلروژنیک به گوشت خوک اضافه شود، می توان پایداری آنتی اکسیدانی گوشت خوک را بهبود بخشید و ماندگاری آن را افزایش داد. من همچنین عملکرد تقویت عطر و محافظت از رنگ را دارم که می توان از آن برای نگهداری غذا و میوه ها استفاده کرد.

 

2 محصولات مراقبت از پوست و لوازم آرایشی

محصولات مراقبت از پوست و لوازم آرایشی بانوان و خواهران نیز از من جدا نیست. من می توانم کلاژن همه افراد را در برابر رادیکال های آزاد مانند گونه های فعال اکسیژن محافظت کنم و می توانم به طور موثر از اثرات مضر اشعه ماوراء بنفش بر روی پوست انسان جلوگیری کنم. بنابراین، من اغلب به محصولات مراقبت از پوست اضافه می شوم تا نقش محافظتی ایفا کنم.

 

البته اثر ضد باکتری و ضد التهابی من در محصولات مراقبت از پوست نیز درخشان است. من می توانم به طور موثر گرما و سم زدایی را از بین ببرم، خون را خنک کنم و رکود خون را از بین ببرم. با تقویت گردش خون و دفع سموم در بدن می توانم به اثر رفع آکنه و لک های مختلف دست پیدا کنم.

 

خوراک 3

با محدودیت های فزاینده سختگیرانه در استفاده از آنتی بیوتیک ها توسط وزارت کشاورزی، من به انتخاب محصول برای جایگزینی یا جایگزینی جزئی آنتی بیوتیک ها تبدیل شده ام.

 

در زمینه بازار همگن سازی جدی، من مزایای بهبود ایمنی، تنظیم تغذیه، دفع حشرات، بهبود عملکرد تولیدمثلی و طعم گوشت را دارم که می تواند به شرکت های تغذیه کمک کند تا محصولات خوراک تجاری با کیفیت بالا و متمایز ایجاد کنند.

 

 

06 کلروژنیک مزیت اسید

 

1 کنترل کیفی مواد اولیه Eucommia ulmoides از منبع

کنترل پایداری و قابلیت اطمینان مواد اولیه و کنترل کیفیت از منبع.

 

2 عرضه چند مشخصات، با توجه به نیازهای خاص سفارشی شده است

مشخصات چندگانه (5٪ - 98٪) Eucommia ulmoides کلروژنیک تامین اسید با توجه به نیازهای خاص شما (مانند حلالیت محصول، رنگ و غیره). با تکیه بر قدرت تحقیق و توسعه قوی خود، می توانیم خدمات سفارشی سازی محصول را به شما ارائه دهیم.

 

استخراج 3 برگ طبیعی خالص Eucommia ulmoides

از مواد اولیه تا تحویل محصول، کنترل کیفیت کل فرآیند. ما فقط برگهای برگ Eucommia ulmoides را استخراج و تغلیظ می کنیم و سایر مواد مصنوعی شیمیایی را اضافه و نمی گیریم.

 

4 محصول اصلی، تکنولوژی پیشرو

ما کلروژنیک اسید از سال 2006 تولید شده است. پس از بیش از ده سال نوآوری در فناوری، ما همچنان در حال بهبود هستیم و کیفیت همیشه در جایگاه پیشرو در صنعت بوده است.

 

5 فرآیند منحصر به فرد، با خلوص بالا محلول در آب، کیفیت قابل مشاهده است

تکنولوژی استخراج انحصاری، Eucommia با خلوص بالا کلروژنیک اسید، کیفیت قابل مشاهده، حلالیت خوب در آب و پودر سفید.

HPLC 98% ulmoides Eucommia کلروژنیک اسید

به یاد من، نام من است کلروژنیک اسید

 

امروز فعلا خیلی باهات حرف میزنم در واقع نمی توانم مزیت هایم را برای سه روز و سه شب بگویم! فضا محدود است. دفعه بعد میبینمت! اما تو باید مرا به یاد بیاوری من دستیار مدال طلا در راه مبارزه با ویروس، محافظ گل در راه عشق به زیبایی و نگهبان ایمنی در صنعت کشاورزی و دامپروری هستم! اسم من هست کلروژنیک اسید!

 

با همه گیری مبارزه کنید و از میهن خود محافظت کنید!

 

در زمستان که اپیدمی برای اولین بار آمد، گفتیم که هیچ زمستانی غیرقابل عبور نیست و هیچ بهاری نخواهد آمد. اگرچه پس از گذشت نزدیک به سه سال، این بیماری همه گیر پایان نیافته است. با این حال، در مواجهه با این "جنگ مردمی" برای مبارزه با این بیماری همه گیر، ما با اعتماد به نفس راسخ برای رویارویی با مشکلات همکاری خواهیم کرد.

 

اگرچه این نبرد بسیار دشوار است، اما نمی‌تواند در برابر عزم مردم چین برای متحد شدن و مبارزه با «اپیدمی» و همچنین سرعت تلاش‌های ما برای پیشبرد و مبارزه برای رویاهایمان مقاومت کند. Xiaoke دست در دست شما خواهد رفت تا در جنگ مسدود کننده پیشگیری و کنترل همه گیر پیروز شوید!

 

ما باید به حفظ عادت خوب پیشگیری و کنترل همه گیر ادامه دهیم، به پوشیدن ماسک و تجمع کمتر پایبند باشیم و آگاهانه کد را در مکان های عمومی اسکن کنیم و با اندازه گیری دمای بدن همکاری کنیم.